Buty

Obuwie robocze Beta

Obuwie robocze włoskiej firmy Beta to wygodne, trwałe buty projektowane dla profesjonalistów, by zapewnić im bezpieczeństwo oraz wygodę w trakcie pracy.

Prezentujemy obuwie robocze, które cieszy się największym zainteresowaniem Klientów sklepu www.beta24.pl.

Stylowe trzewiki skórzane firmy Beta mają wielowarstwową podeszwę. Dzięki temu buty stanowią idealny amortyzator przed wszelkimi nierównościami i podobnymi niesprzyjającymi elementami podłoża.

Można w nich wygodnie poruszać się na przykład po drobnych skałkach, które przy podeszwie bardziej cienkiej i wykonanej z mniej trwałego materiału powodowałyby dyskomfort osoby je noszącej. Podeszwa jest oczywiście antypoślizgowa. Dodatkowo buty robocze zabezpiecza stalowa wkładka antyprzebiciowa. Obuwie robocze sięga za kostkę, usztywnia ją i tym samym ochrania przed kontuzją. Wyprofilowany kołnierz wykonany jest z syntetycznego materiału o dużej przewiewności. Bezpieczne obuwie robocze wyposażone jest również w stalowy podnosek wytrzymujący uderzenia do 200 J.

Półbuty robocze mimo braku kołnierza otaczającego kostkę mają system zwiększający stabilność stopy. Język w półbutach roboczych z nubuku jest wykonany z miękkiej wkładki i podszewki. Półbuty robocze mają gumową podeszwę odporną na ścieranie. Podobnie jak trzewiki robocze podeszwa w półbutach jest antypoślizgowa i antyprzebiciowa.

W sklepie www.beta24.pl można znaleźć również inne obuwie robocze, sportowe czy obuwie zawodowe dowolnych rozmiarów.

Dodaj komentarz