Rękawice ochronne Beta

Szukasz rękawic, które sprawdzą się podczas zadań specjalnych? A czy słyszałeś o rękawicach firmy Beta?

Rękawice Beta to z całą pewnością produkt dla wymagających klientów. Wśród asortymentu znajdziesz rękawice ochronne, ogrodowe, bezszwowe, ocieplane, rękawice dla mechanika oraz rękawice chroniące przed niską temperaturą.

Rękawice wykonane są z różnych materiałów – zależy to od tego, do jakiego rodzaju prac są przeznaczone.

Do niezbyt ciężkich prac w suchych warunkach, jak np. montaż mebli lub praca przy instalacjach elektrycznych, odpowiednie będą bezszwowe rękawice wykonane z dzianiny poliestrowej z powłoką z poliuretanu.

W ofercie posiadamy również rękawice do prac ogrodowych, których wierzch wykonany jest z oddychającego materiału Bignet, a wnętrze z syntetycznej skóry. Rękawice takie nadają się do wszystkich prac w ogrodzie.

Popularnością cieszą się również rękawice dla mechanika. Na fakt ten wpływa zapewne materiał, z którego te rękawice są wykonane – wierzch wykonany z elastycznego i przewiewnego materiału oraz wnętrze dłoni i końcówki palców pokryte skórą syntetyczną. Dzięki takiemu doborowi materiałów rękawice te zapewniają pełną wentylację, przy jednoczesnym zachowaniu dobrej zręczności montażowej.

To tylko niektóre z produktów, które znajdują się w ofercie firmy Beta. Rękawice występują w różnych rozmiarach – na stronie internetowej znajdą Państwo instrukcje, jak właściwie dobrać rozmiar rękawic. W asortymencie posiadamy zarówno rękawice męskie, jak i damskie.
Jeżeli szukasz rękawic, które sprostają Twoim wymaganiom, postaw na rękawice Beta. To najwyższa jakość przy jednoczesnym zachowaniu zręczności ręki. Zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz taki model rękawic, którego najbardziej potrzebujesz!

Dodaj komentarz